دریافت فایل*پروپوزال مديريت دانش و مدلهای مختلف آن*

مدیریت دانش|dqu35016949
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروپوزال مديريت دانش و مدلهای مختلف آن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.پروپوزال مديريت دانش و مدلهای مختلف آن در حجم 29 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از متن زیر:

بيان موضوع

دانش مصنوعي نيست كه امروزه يكباره به وجود آمده باشد. انسان در مسير تاريخ تكاملي خود و تكامل اجتماعي ناشي از آن همواره توليد كننده دانش بوده است و از آن در ايجاد تغير در جامعه استفاده نموده است. به هر حال اين دانش به صورت ضمني در جوامع مختلف بشري در دوران هاي مختلف آمده، ثبت شده و انتقال داده شده و خود باعث ايجاد تغييرات بعدي شده است ( سعيدي كيا، 1384):

دانش دارايي واقعي سازمان است. در گذشته سازمان ها اين دارايي را تنها در جهت بهبود عملكرد شخصي خود مورد استفاده قرار مي دادند. در حاليكه امروزه سازمان‌ها در تلاش براي به جريان انداختن دانش كليه پرسنل در كليه سطوح سازماني مي باشند، تا اهداف سازمان بيش از پيش مورد دستيابي قرار گيرد. اين امر منجر به رواج ديدگاه جديدي به نام مديريت دانش در مباحث مديريتي و زمينه هاي موضوعي مرتبط شده است.

مديريت دانش به دنبال يافتن، آزاد سازي، تبادل و سرمايه‌گذاري بر روي ارزشمندترين منبع سازمان يعني تخصص، مهارت و روابط افراد يك سازمان با يكديگر مي باشد. بنابراين مديران دانش بايد با ايجاد زمينه‌هاي مشاركتي درسازمان، زمينه را براي يادگيري افراد فراهم سازند و به افراد سازمان كمك كنند تا ايده‌هاي جديد توليد نموده و آنها را به نوآوري موفق تبديل كنند.

بنابراين مديريت دانش عبارت است از تلاش براي كشف داراي نهفته در ذهن افراد و تبديل اين گنج پنهان به دارايي سازماني، به طوري كه مجموعه وسيعي از افرادي كه درتصميم گيري‌هاي سازمان دخيل هستند به اين ثروت دسترسي داشته باشند و از آن استفاده نمايند(Larry & prusak, 1999)


مطالب دیگر:
📃647-خواص و كاربرد بتن با الیاف كوتاه فولادی📃648-بررسی و مقایسه روشهای تحلیل خطی و غیرخطی تیرهای تقویت شده فولادی و بتنی مسلح📃649-آنالیز استا تیكی غیر خطی مودال قاب های بتنی با نامنظمی جرمی📃650-مقایسه فنی و اقتصادی روسازیهای بتنی و آسفالتی مطالعه موردی آزادراه زنجان قزوین📃651-بررسی قطر و فاصله میلگردها در اتصال بین دال بتنی و دیوار در بهبود رفتار لرزه ای سازه های بنایی📃652-بررسی نفوذ پذیری بتن الیافی📃653-ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای پل های بتن آرمه با استفاده ازروش نسبت ظرفیت به تقاضا📃654-بتن سبك سازه ای مناسب برای محیطهای در معرض خوردگی📃7-بررسی لرزه ای سیستم های دو گانه قاب-دیوار📃8-تولید زلزله های مصنوعی منطبق با طیف طرح هدف📃9-بررسی خصوصیات و تعمیرات مورفولوژیكی رودخانه ها📃10-انواع خرابی راهها و اصول مرمت آنها📃11-رفتارسنجی بادبندهای با خروج از مركزیت (EBF)📃12-کاهش جرم ساختمان و نقش آن در اقتصادی بودن طرح در مقابل زلزله📃13-بهبود عملكرد كامپوزیت های FRP درمقاوم سازی ساختمان های بنایی📃14-رفتار قابهای بتن مسلح با بتن پرمقاومت در برابر بارگذاری ضربه ای📃15-بررسی آسیب ها در ساختمانهای اسكلت فلزی شهر بم ودسته بندی روشهای مقاوم سازی سازه های آسیب دیده در زلزله📃16-استفاده از دیوارهای برشی فولادی در مقاوم سازی لرزه ای سازه ها📃17-کاربرد تئوری ولاسف در تحلیل هسته مرکزی ساختمانهای بلند📃7-خلاصه ای درباره بتن📃8-بتن ریزی فنداسیون📃9-بتن ریزی و پرداخت بتن📃10-بتن سبك و اثر ميكروسيليس ها در افزایش مقاومت آن📃11-بتن های دیر گداز📃12-نقش حباب در بتن